Obóz Zimowy Rugby Łódź 2015

W dniach 27-30.12.2015r. w Łodzi odbył się obóz zimowy podsumowujący roczne zajęcia Rugby Tag realizowane w ramach projektu „Upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży” finansowanego przez PZR oraz MSiT.
W obozie brało udział 106 najzdolniejszych dzieci z całej Polski, w tym troje uczniów z naszej szkoły: Julia Synoradzka, Kacper Wypych, Oskar Zalewski.
Podczas codziennych treningów nabywali oni nowe umiejętności przygotowujące ich do kolejnego etapu gry w rugby – gry w kontakcie.
Uczestnicy obozu brali także udział w wycieczce, zwiedzając ciekawe miejsca w Łodzi – muzeum „Fabryki Poznańskiego”, Manufakturę, oraz jedną z najdłuższych ulic w Polsce, ulicę Piotrkowską.
Wspólnie spędzony czas zaowocował licznymi znajomościami, poprawą swoich umiejętności gry w rugby, a także mile spędzonym czasem w okresie wolnym od zajęć lekcyjnych.