Kulturalna spółka, czyli SP 22 i Filia nr 2 zapraszają! Spotkanie nr 2

Współpraca naszej szkoły z Filią nr 2 Biblioteki Publicznej w Częstochowie rozwija się na dobre. Kolejne spotkanie z cyklu „Kulturalna spółka, czyli SP 22 i Filia nr 2 zapraszają!” miało miejsce 21 marca, oczywiście w Filii nr 2 przy ul. Orlik-Rückemanna 35/37.

Na spotkanie pt. "Popołudnie wiosenno - przedświąteczne”, prowadzone przez panie Jolantę Walczak i Beatę Chatys przybyło spore grono dzieci - czytelników zaprzyjaźnionej biblioteki. Wspólnie spędzony czas upływał w miłej atmosferze. Twórcza praca przeplatała się z zabawą, dzięki której nasi uczniowie oraz czytelnicy Filii nr 2 poznawali się wzajemnie.

Uczniowie klas I-III SP 22 przygotowali na tę okazję i zaprezentowali gościom biblioteki piosenki o wiośnie. Słodki poczęstunek zakończył nasze spotkanie.

Na kolejną wizytę w Filii nr 2 już czekamy:)