II i III miejsce w w IV Powiatowym Konkursie Czytelniczo – Językowym pn. „Magia Bożego Narodzenia / Magic of Christmas”

14 grudnia 2018 roku dwóch uczniów naszej szkoły Maksymilian Bieniek oraz Krzysztof Klingenberg wzięło udział w IV Powiatowym Konkursie Czytelniczo – Językowym pn. „Magia Bożego Narodzenia / Magic of Christmas”. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu składającego się z dwóch części: części czytelniczej sprawdzającej znajomość i interpretację treści książki Małgorzaty Musierowicz pt. Noelka oraz części cywilizacyjno – językowej sprawdzającej znajomość zwyczajów, tradycji i kulinariów bożonarodzeniowych Wielkiej Brytanii.

Nasi uczniowie znaleźli się w gronie laureatów. Maksymilian Bieniek zajął II miejsce ( w kategorii: uczniowie klas VI), Krzysztof Klingenberg III miejsce (w kategorii: uczniowie klas VII)!!!

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 21.12. 2018 roku w SP nr 41.

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Uczniów do konkursu przygotowała pani Renata Foltyniewicz.