Dyskoteka szkolna z okazji Dnia Chłopaka

2 października 2019 r. Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę dla uczniów klas IV – VIII. Szczególnie mile widziani byli chłopcy, którzy 30 września obchodzili swoje święto oraz uczniowie i uczennice z klasy IV, wkraczający w grono uczniów klas starszych. Podczas dyskoteki najmłodsi musieli zmierzyć się z różnymi zadaniami do wykonania, by stać się prawowitymi uczniami i dołączyć do grona starszych kolegów i koleżanek.  Śmieszne zabawy czekały też i na starszych uczestników imprezy. Wszyscy dobrze się bawili i spędzili razem czas w miłej i przyjaznej atmosferze. Pod koniec dyskoteki ogłoszono wyniki konkursu zorganizowanego z okazji Dnia Chłopaka na „najmilszego chłopaka w naszej szkole”. Decyzją dziewczynek z klas IV – VIII zwycięzcami zostali: Dawid Rokoszewski z klasy V oraz Krzysztof Klingenberg z klasy VIII, którzy otrzymali taką samą ilość głosów. Gratulujemy „najmilszym” wygranej!
Opiekunowie S.U. – M. Bawarczyk, R. Foltyniewicz