„Ci co odchodzą wciąż żyją w nas” - zaduszki poetyckie

W jesienne dni listopadowe częściej odwiedzamy cmentarze. Wspominamy tych, którzy odeszli na zawsze, zarówno tych bliskich z kręgu naszej rodziny, jak i tych, którzy swoim życiem wpłyneli na losy kolejnych pokoleń.

30 października uczniowie klas starszych przygotowani przez panie: Ewę Szkamruk, Monikę Wąsińską i Aldonę Smoląg uczcili pamięć zmarłych widowiskiem poetycko - muzycznym „Ci co odchodzą wciąż żyją w nas”. Wzruszające słowa zaczerpnięte z poezji i piosenki oraz wyświetlana prezentacja wprowadziły zgromadzonych w sali multimedialnej przedstawicieli rodzin naszych uczniów oraz Polskiego Związku Emerytów i Rencistów w Częstochowie, a także panią dyrektor Agnieszkę Kałużną w nastrój zadumy i refleksji.