MISTRZOSTWA ŚLĄSKA TAG RUGBY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

6.09.2019 Częstochowa, 11.10.2019 Bytom, 28.10.2019 Sosnowiec

Na stadionach w Częstochowie, Bytomiu i Sosnowcu odbyły się trzy Turnieje Mistrzostw Śląska Tag Rugby Szkół Podstawowych dla klas IV, V, VI.                                                                         

Naszą szkołę reprezentowały klasy  IV i V. Rywalizowały one ze szkołami z Bytomia, Sosnowca, Rudy Śląskiej oraz Częstochowy.
I Turniej (Częstochowa)
Klasa IV
SP 22 – SP 27 Cz-wa             7 – 2
SP 22 – SP 52 Cz-wa             4 – 3
SP 22 – SP 40 Sosnowiec     5 – 0 
Klasa IV  zajęła I miejsce
Klasa V
Mecze grupowe
SP 22 – SP 21 Bytom            5 – 0
SP 22 – SP 6 Bytom              4 – 0
Półfinał
SP 22 – SP 27 Cz-wa              6 – 1
Finał
SP 22 – SP 6 Bytom               5 – 0 
Klasa V zajęła I miejsce

II Turniej (Bytom)
Klasa IV
Mecze grupowe
SP 22 – SP 40 Sosnowiec          4 – 0
SP 22 – SP 21 Bytom                11 – 0
Półfinał
SP 22 – SP 27 Cz-wa                  5 – 0
Finał
SP 22 – SP 40 Sosnowiec          3 – 1 
Klasa IV  zajęła I miejsce
Klasa V
Mecze grupowe
SP 22 – SP 21 Bytom                 4 – 0
SP 22 – SP 29 Sosnowiec          6 – 1
Półfinał
SP 22 – SP 43 Bytom                 8 – 2
Finał
SP 22 – SP 40 Sosnowiec          2 – 3 
Klasa V zajęła II miejsce

III Turniej (Sosnowiec)
Klasa IV
SP 22 – SP 52 Cz-wa                  3 – 1
SP 22 – SP 21 Bytom                 7 – 1
SP 22 – SP 27 Cz-wa                  9 – 2
SP 22 – SP 40 Sosnowiec          5 – 1 
Klasa IV  zajęła I miejsce
Klasa V
Mecze grupowe
SP 22 – SP 21 Bytom                 5 – 0
SP 22 – SP 27 Cz-wa                  7 – 0
Półfinał
SP 22 – SP 40 Sosnowiec          3 – 2
Finał
SP 22 – SP 6 Bytom                   6 – 1 
Klasa V zajęła I miejsce

W klasyfikacji końcowej Mistrzostw  Śląska Tag Rugby Szkół Podstawowych klasa IV i V zajęły I miejsce!

Naszą szkołę reprezentowali:
Klasa IV
Kiedrzynek Jakub, Rupik Natan, Mucha Dorian, Zowczak Natalia, Arciszewski Tomasz, Drążkiewicz Ireneusz, Runowski Oliwier, Bednarska Alicja,
Libertowski Mateusz
Klasa V
Arciszewska Daria, Godela Alan, Kokot Zuzanna, Kruk Dawid, Laskowski Kordian
Kasprzak Agata, Lubczyńska Julia, Bednarski Oskar

Opiekunem zespołów był Adam Marczewski

GRATULUJEMY !!!

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie