Zmiana terminu uzupełnienia wniosku o przyjęcie do szkoły o świadectwa ukończenia szkoły i zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

W związku z wydaną w dniu 17.06.2019 r. Decyzjąi Śląskiego Kuratora Oświaty zmieniającą decyzję w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów do klas pierwszych publicznych szkół ponadpodstawowych, na rok szkolny 2019/2020 zmianie uległ termin uzupełnienia wniosku o przyjęcie do szkoły o świadectwa ukończenia szkoły i zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty na: 19 – 25 czerwca 2019 r.

Decyzja Śląskiego Kuratora Oświaty z 17.06.2019 r. zmieniająca decyzję w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego – szkoły ponadpodstawowe