Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Jeszcze niedawno słyszeliśmy dźwięk szkolnego dzwonka, który życzył nam słonecznych wakacji, a już dźwięczy on głośno, witając nas radośnie. Minął czas beztroski, radosny, obfitujący w słońce i niesione z nim uciechy. Czas powrócić do szkolnych ławek i do nowych obowiązków. Czeka nas dziesięć miesięcy wytężonej pracy w nowym roku szkolnym 2019/2020.

Akademię rozpoczęła Pani Dyrektor Agnieszka Kałużna, która złożyła całej społeczności szkolnej życzenia samych sukcesów i miłych chwil spędzonych w rozpoczętym już roku szkolnym. Uczniowie klasy V pod opieka pani Ewy Stolarczyk podczas części artystycznej pożegnali wakacje i wprowadzili nas w nowy rok szkolny. Przypomniano również, że nie każdy wrzesień w historii Polski był tak barwny, radosny i pełen wakacyjnych wspomnień. Nie zawsze też dzieci w pierwszych dniach września zdążały do szkoły, aby się spotkać ze swymi rówieśnikami. W 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej przypomniano o tragicznych wydarzeniach września 1939 roku.