Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

SP 22 dla Niepodległej

2018-11-04

4 listopada na Jasnej Górze podczas mszy św. rozpoczynającej Jasnogórskie Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości, nad którymi narodowy patronat objął prezydent RP Andrzej Duda, została przekazana na Jasną Górę kronika „100 życzeń na 100 lat Niepodległej”. W kronice znazały się również życzenia przekazane przez Społeczność naszej szkoły.

Kronika jest elementem projektu edukacyjnego „Nie chciejcie Ojczyzny, która Was nic nie kosztuje”, realizowanego przez: Jasna Górę, delegaturę w Częstochowie Kuratorium Oświaty w Katowicach, Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Częstochowie oraz ponad 130 szkół i przedszkoli z Częstochowy i Powiatu.

Czytaj więcej o: SP 22 dla Niepodległej

Jasnogórskie Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości

2018-11-04
Powiększ zdjęcie

4 listopada 2018 r. delegacja naszej szkoły wzięła udział w uroczystościach jubileuszowych z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wydarzenie, nad którym narodowy patronat objął prezydent RP Andrzej Duda to podsumowanie projektu edukacyjnego „Nie chciejcie Ojczyzny, która Was nic nie kosztuje”, realizowanego przez: Jasna Górę, delegaturę w Częstochowie Kuratorium Oświaty w Katowicach, Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Częstochowie oraz ponad 130 szkół i przedszkoli z Częstochowy i Powiatu.

Czytaj więcej o: Jasnogórskie Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości