Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

MISTRZOSTWA ŚLĄSKA TAG RUGBY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

2019-11-05
Powiększ zdjęcie

6.09.2019 Częstochowa, 11.10.2019 Bytom, 28.10.2019 Sosnowiec

Na stadionach w Częstochowie, Bytomiu i Sosnowcu odbyły się trzy Turnieje Mistrzostw Śląska Tag Rugby Szkół Podstawowych dla klas IV, V, VI.                                                                         

Naszą szkołę reprezentowały klasy  IV i V. Rywalizowały one ze szkołami z Bytomia, Sosnowca, Rudy Śląskiej oraz Częstochowy.
I Turniej (Częstochowa)
Klasa IV
SP 22 – SP 27 Cz-wa             7 – 2
SP 22 – SP 52 Cz-wa             4 – 3
SP 22 – SP 40 Sosnowiec     5 – 0 
Klasa IV  zajęła I miejsce
Klasa V
Mecze grupowe
SP 22 – SP 21 Bytom            5 – 0
SP 22 – SP 6 Bytom              4 – 0
Półfinał
SP 22 – SP 27 Cz-wa              6 – 1
Finał
SP 22 – SP 6 Bytom               5 – 0 
Klasa V zajęła I miejsce

II Turniej (Bytom)
Klasa IV
Mecze grupowe
SP 22 – SP 40 Sosnowiec          4 – 0
SP 22 – SP 21 Bytom                11 – 0
Półfinał
SP 22 – SP 27 Cz-wa                  5 – 0
Finał
SP 22 – SP 40 Sosnowiec          3 – 1 
Klasa IV  zajęła I miejsce
Klasa V
Mecze grupowe
SP 22 – SP 21 Bytom                 4 – 0
SP 22 – SP 29 Sosnowiec          6 – 1
Półfinał
SP 22 – SP 43 Bytom                 8 – 2
Finał
SP 22 – SP 40 Sosnowiec          2 – 3 
Klasa V zajęła II miejsce

III Turniej (Sosnowiec)
Klasa IV
SP 22 – SP 52 Cz-wa                  3 – 1
SP 22 – SP 21 Bytom                 7 – 1
SP 22 – SP 27 Cz-wa                  9 – 2
SP 22 – SP 40 Sosnowiec          5 – 1 
Klasa IV  zajęła I miejsce
Klasa V
Mecze grupowe
SP 22 – SP 21 Bytom                 5 – 0
SP 22 – SP 27 Cz-wa                  7 – 0
Półfinał
SP 22 – SP 40 Sosnowiec          3 – 2
Finał
SP 22 – SP 6 Bytom                   6 – 1 
Klasa V zajęła I miejsce

W klasyfikacji końcowej Mistrzostw  Śląska Tag Rugby Szkół Podstawowych klasa IV i V zajęły I miejsce!

Naszą szkołę reprezentowali:
Klasa IV
Kiedrzynek Jakub, Rupik Natan, Mucha Dorian, Zowczak Natalia, Arciszewski Tomasz, Drążkiewicz Ireneusz, Runowski Oliwier, Bednarska Alicja,
Libertowski Mateusz
Klasa V
Arciszewska Daria, Godela Alan, Kokot Zuzanna, Kruk Dawid, Laskowski Kordian
Kasprzak Agata, Lubczyńska Julia, Bednarski Oskar

Opiekunem zespołów był Adam Marczewski

GRATULUJEMY !!!

Czytaj więcej o: MISTRZOSTWA ŚLĄSKA TAG RUGBY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH