Jesteś tutaj: Start

Film edukacyjny dla rodziców "Rozwój dziecka"

2021-04-14

Centrum Rozwoju Lokalnego we współpracy z psycholog mgr Beatą Liwowską przygotowało film edukacyjny dla rodziców w ramach cyklu poradników "CRL Uczy Rodziców". Motywem przewodnim filmu jest rozwój dziecka.  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu.

Bezpośredni link do filmu: https://youtu.be/Eao2j4IoKPg
Wszystkie filmy z cyklu dostępne są na stronie: wspierajmarzenia.pl

Szkolny konkurs plastyczny: "Najpiękniejsza pisanka wielkanocna" - WYNIKI

2021-04-02

Nagrodzeni w szkolnym konkursie plastycznym "Najpiękniejsza pisanka wielkanocna" - uczniowie klas I - III:
I miejsce: Tomasz Kilan kl.1, Elżbieta Wereta kl.1
II miejsce: Julia Rokoszewska kl.2, Maciej Dłubak kl.2, Dorian Pabiasz kl.1
III miejsce: Nikodem Skrzypczyński kl.1, Jakub Pinda kl.1
Wyróżnienie: Zuzanna Pindych kl.3
Gratulacje!
Po zakończeniu nauczania zdalnego laureaci otrzymają dyplomy i nagrody.

Organizator konkursu

Ewa Chudy

Wesołego Alleluja!

2021-03-31

Samorząd Uczniowski przesyła najlepsze życzenia na Święta Wielkanocne. Link do filmu z życzeniami: TUTAJ

Szkolny konkurs plastyczny: "Najpiękniejsza pisanka wielkanocna"

2021-03-26

Zapraszamy serdecznie uczniów klas I - III do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastycznym: "Najpiękniejsza pisanka wielkanocna"

Zadaniem konkursowym jest wykonanie pisanki wielkanocnej – ozdobienie wydmuszki lub styropianowego, czy plastikowego jajka dowolną techniką plastyczną.

Do ozdobienia jajka można używać różnych materiałów: papieru kolorowego, bibuły, kawałków materiałów, muliny, nitki filcu, brokatu, cekinów, naklejek i innych, oczywiście kolorowych farb, mazaków. Ma powstać kolorowa, ciekawa, najpiękniejsza pisanka wielkanocna (forma przestrzenna).

Zdjęcia wykonanych prac należy wysłać na maila: sp22.ewachudy@gmail.com do 31 marca 2021.
Ogłoszenie wyników nastąpi 2 kwietnia 2021 r.

Szkolny konkurs plastyczny dla klas I-III

2021-03-24

Nagrodzeni uczniowie w szkolnym konkursie plastycznym dla klas I-III:
I miejsce: Dorian Pabiasz kl. I, Katarzyna Czerwik kl. II, Oliwier Runowski kl. III
II miejsce: Tomasz Kilan kl. I, Konrad Zając kl. II, Ireneusz Drążkiewicz kl. III
III miejsce: Krystian Całusiński kl. I, Maciej Dłubak kl. II, Patryk Pala kl. III
Gratulacje!
Laureaci otrzymają dyplomy i nagrody (po zakończeniu nauczania zdalnego).

Galeria prac

Wyróżnienie dla Oliwii Wojtal

2021-03-19

Gratulacje dla Oliwii Wojtal, uczennicy klasy I, która została wyróżniona w II edycji Wojweódzkiego Konkursu Plastycznego "Kot marzeń"!

Próbny egzamin ósmoklasisty

2021-03-16

1.Terminy próbnego egzaminu.

• język polski – 17 marca 2021 r.,

• matematyka – 18 marca 2021 r.,

• j. obcy nowożytny – 19 marca 2021 r.

2. . Wymagania egzaminacyjne

• Na egzamin uczeń przynosi ze sobą wyłącznie przybory do pisania: pióro lub długopis ‎z czarnym tuszem/atramentem, a w przypadku egzaminu z matematyki również linijkę.

3.Organizacja próbnego egzaminu:

· Uczniowie wchodzą do szkoły od strony „centro” o godz.8.45,

· Uczniowie piszą w dwóch salach: „centro” oraz w sali nr 18

Uczniowie nagrodzeni w konkursie plastycznym

2021-03-10

Uczniowie klasy I naszej szkoły: Elżbieta Wereta i Oliwier Siudeja zajęli (ex aequo) II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Najśmieszniejsze bałwanki" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 53 w Częstochowie. Gratulujemy! Opiekunem Eli i Oliwiera jest pani Monika Kozieł.

DYPLOMY

Z serdecznymi życzeniami dla Pań i Dziewczynek

2021-03-08

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 22 im. G. Narutowicza w Częstochowie, z okazji Dnia Kobiet, składa wszyskim Paniom (dużym i małym) serdeczne życzenia:

ŻYCZENIA

Uczniowie klas pierwszych są już pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej

2021-03-08

5 marca 2021 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia klas pierwszych. Tego wyjątkowego dnia najmłodsi uczniowie naszej szkoły z pomocą koleżanek i kolegów z klasy III przygotowali program artystyczny, w którym zaprezentowani swoje umiejętności artystyczne i udowodnili, że doskonale orientują się w uczniowskich obowiązkach. Dzieci złożyły uroczyste ślubowanie oraz zostały pasowane na uczniów przez panią dyrektor Agnieszkę Kałużną. Pani dyrektor złożyła pierwszoklasitom życzenia pomyślności i wielu sukcesów szkolnych i pogratulowała umiejętności i zaangażowania podczas zajęć stacjonarnych, a także online.

Na zakończenie pierwszoklasiści otrzymali upominki od pani dyrektor, starszych uczniów i rożki obfitości od rodziców.