Jesteś tutaj: Start / Paszport Przedszkolaka

Paszport Przedszkolaka

Nasza szkoła jest organizatorem zajęć integracyjnych z podopiecznymi Miejskiego Przedszkola nr 17 w Częstochowie:)

Artykuły

KURCZAKI WIELKANOCNE

2019-04-01
Powiększ zdjęcie

Kolejne spotkanie w ramach projektu "Paszport Przedszkolaka" odbyło się 28 marca 2019 i dotyczyło tradycji związanych ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 17 i uczniowie klasy I SP nr 22 w Częstochowie wspólnie tworzyli obrazki przedstawiające kurczaczki wielkanocne wykonane  łączonymi technikami plastycznymi.

Czytaj więcej o: KURCZAKI WIELKANOCNE

Maski karnawałowe

2019-01-30
Powiększ zdjęcie

W ramach spotkań integracyjnych z podopiecznymi MP nr 17 w Częstochowie, uczniowie klasy III z wychowawcą p. Patrycją Szczypior 30 stycznia 2019 r. uczestniczyli w zajęciach w ramach "Paszportu Przedszkolaka". Tym razem dzieci wykonywały i zdobiły maski, które z pewnością przydadzą się podczas trwającego obecnie karnawału.

Czytaj więcej o: Maski karnawałowe

Święto książki - zajęcia z MP nr 17

2018-05-16
Powiększ zdjęcie

W środę 16 maja gościliśmy w naszej szkole dzieci z MP nr 17  w Częstochowie. Było to kolejne spotkanie integracyjne w ramach "Paszportu Przedszkolaka". Tym razem uczniowie klasy I razem z przedszkolakami z zapałem robili zakładki do książek. Efekty pracy były zachwycające! Ponadto dzieci obejrzały prezentację multimedią pt. "Zasady korzystania z książek". Organizatorkami spotkania były panie: Beata Chatys i Aldona Smoląg.

Czytaj więcej o: Święto książki - zajęcia z MP nr 17