Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Znane są już terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na terenie województwa śląskiego, w tym terminy składania dokumentów.

Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych dostępne na stronie Kuratorium Oświaty w Katowicach:

Artykuły

2019-03-11

26 marca 2019 r. w godzinach 16.30 – 18.30 uruchomiony zostanie w Szkole Podstawowej nr 7 w Częstochowie, mieszczącej się przy ul. Zamenhofa 23 V Środowiskowy Punkt Informacyjny o Szkołach Ponadpodstawowych i Ponadgimnazjalnych dla uczniów i rodziców.

Ze względu na godziny popołudniowe, zainteresowani ofertami szkół uczniowie i rodzice będą mieli szansę na indywidualne konsultacje z nauczycielami i uczniami szkół zawodowych i liceów.

Czytaj więcej o: V Środowiskowy Punkt Informacyjny o Szkołach Ponadpodstawowych i Ponadgimnazjalnych