Uczniowie klasy VIII

Wyszukiwarka zawodów „Wybieram zawód dla siebie - Informator o szkolnictwie branżowym”

z terenu Częstochowy i powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego

Informujemy, że na stronie internetowej RODN „WOM” w Częstochowie zamieszczono wyszukiwarkę zawodów „Wybieram zawód dla siebie - Informator o szkolnictwie branżowym” z terenu Częstochowy i powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego (rok szkolny 2019/2020). Narzędzie to ułatwi uczniom podjęcie decyzji o wyborze szkoły ponadpodstawowej. Link https://womczest.edu.pl/wybieram-zawod/  do wyszukiwarki.

 


 

V Środowiskowy Punkt Informacyjny o Szkołach Ponadpodstawowych i Ponadgimnazjalnych

26 marca 2019 r. w godzinach 16.30 – 18.30 uruchomiony zostanie w Szkole Podstawowej nr 7 w Częstochowie, mieszczącej się przy ul. Zamenhofa 23 V Środowiskowy Punkt Informacyjny o Szkołach Ponadpodstawowych i Ponadgimnazjalnych dla uczniów i rodziców. 

Ze względu na godziny popołudniowe, zainteresowani ofertami szkół uczniowie i rodzice będą mieli szansę na indywidualne konsultacje z nauczycielami i uczniami szkół zawodowych i liceów.

 


 

 

Serwis dotyczący zawodów i szkół ponadpodstawowych

Internetowy serwis informacji (dla uczniów, rodziców i nauczycieli) o zawodach i szkołach ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych, czyli WIRTUALNY SALON EDUKACYJNY jest teraz dostępny bezpośrednio uczniom i rodzicom na stronie: http://www.enauczanie.sod.ids.czest.pl/za pośrednictwem kont, o których mowa w załączonej ulotce informacyjnej: WIRTUALNY SALON EDUKACYJNY - dane do logowania