Jesteś tutaj: Start / Zawody sportowe

Zawody sportowe

Artykuły

IV Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej „FARE – 2015” Wrzosowa

2015-10-27
Powiększ zdjęcie

W dniu 27.10.2015r. w Szkole Podstawowej we Wrzosowej odbył się IV Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej „FARE – 2015”.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Oskar Zalewski, Kacper Wypych, Jordan Hyla, Tomasz Gabor, Fabian Ligocki zajęła III miejsce osiągając wyniki:

 

SP 22 – SP Katolicka 0 – 2

SP 22 – SP Wrzosowa 4 – 3

SP 22 – SP 17 2 – 2

 

W zawodach brała także udział taneczna grupa uczniów klasy V, która zaprezentowała taniec przygotowany podczas zajęć w ramach projektu WWS.

GRATULUJEMY !!!

Czytaj więcej o: IV Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej „FARE – 2015” Wrzosowa

Finał Konkursu „Gry i zabawy kl. I-IV chłopców” 2015

2015-05-07
Powiększ zdjęcie

W dniu 07.05.2015 w Szkole Podstawowej nr 54 odbył się Finał Konkursu „Gry i zabawy kl. I-IV chłopców”.

W zawodach tych reprezentacja naszej szkoły zajęła V miejsce.

GRATULUJEMY!!!

Szkoła

Slalom

Ringo

Szt.zwinn.

Skoki

Rzuty celu

Ławeczka

Czworaki

Skakanka

Suma pkt

Miejsce

39

8

7

6

4

7,5

8

8

5

55,5

1

54

7

8

7

2

2

5

7

7

45

2

SZm

5

6

5

5

4.5

4

5

6

40,5

3

Ling

3

5

8

7

3

6

4

4

40

4

22

1

3

2

4

7,5

7

6

8

38,5

5

2

6

4

3

8

6

3

1

2

33

6

53

4

2

4

3

1

2

2

3

21

7

49

2

1

1

1

4,5

1

3

1

14,5

8

W eliminacjach startowały szkoły: SP52, SP25, SP48, SP12, SPSK, SP8

Naszą szkołę reprezentowali: Dziwiński Mateusz, Kowalik Eryk, Godela Alan, Garbaciak Dominik, Godela Fabian, Synoradzki Hubert, Wiewióra Jakub, Sirek Maksymilian, Foltyn Dastin, Pilis Wiktor, Zalewski Oskar

Nauczyciel: Adam Marczewski



 

Czytaj więcej o: Finał Konkursu „Gry i zabawy kl. I-IV chłopców” 2015

Finał konkursu "Gry i zabawy kl. I-IV dziewcząt" 2015

2015-05-06
Powiększ zdjęcie

W dniu 06.05.2015 w Szkole Podstawowej nr 53 odbył się Finał Konkursu „Gry i zabawy kl. I-IV dziewcząt”.

W zawodach tych reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce.

GRATULUJEMY!!!

 

Szkoła

Slalom

Ringo

Szt.zwinn.

Skoki

Rzuty celu

Ławeczka

Czworaki

Skakanka

Suma pkt

Miejsce

22

7

7

8

8

2

8

8

8

56

1

SZm

8

8

7

7

1

7

7

7

52

2

54

6

2

6

6

8

6

6

6

46

3

39

3

5

5

2

7

5

4

5

36

4

Ling.

4

6

4

3

4

4

5

3

33

5

53

5

1

3

4

6

2

2

4

27

6

SPSK

2

4

2

1

4

3

3

1

20

7

2

1

3

1

5

4

1

1

2

18

8

W eliminacjach startowały szkoły: SP 52, SP25, SP48, SP12, SP 8, SP 49

Naszą szkołę reprezentowały:Kokot Zuzanna,Ptak Wiktoria,Klekot Natalia,Kiedrzynek Nicola,Miśta Julia,Fatyga Anna,Wojtala Paulina,Patrzyk Pola,Szczepanik Oliwia,Haduch Natalia, Synoradzka Julia,

Nauczyciel: Adam Marczewski

Czytaj więcej o: Finał konkursu "Gry i zabawy kl. I-IV dziewcząt" 2015

Międzyszkolny Turniej Unihokeja 2015

2015-12-15
Powiększ zdjęcie

W dniu 15.12.2015r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się Międzyszkolny Turniej Unihokeja zorganizowany w ramach zajęć Centrum Animacji Rekreacyjno-Sportowej nr 3.

W Turnieju wzięły udział cztery zespoły (2 dziewczyny + 3 chłopców) z SP 12, SP 22, SP 24, SP 27. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym” mecz i rewanż. Reprezentacja naszej szkoły była mało gościnna, wygrywając wszystkie mecze i zajmując I miejsce w turnieju.

Wszystkie zespoły nagrodzone zostały pamiątkowymi pucharami i dyplomami, a każdy z uczestników otrzymał słodki poczęstunek.

Wyniki turnieju:

 

RUNDA I

 

RUNDA II

Mecz

Klucz

Gosp.

 

Gość

Wynik

 

Mecz

Klucz

Gosp.

 

Gość

Wynik

1

1 – 2

SP12

SP22

0:4

 

7

1 – 2

SP12

SP22

1:6

2

3 – 4

SP27

SP24

5:0

 

8

3 – 4

SP27

SP24

1:1

3

1 – 4

SP12

SP24

3:0

 

9

1 – 4

SP12

SP24

1:2

4

2 – 3

SP22

SP27

5:1

 

10

2 – 3

SP22

SP27

3:1

5

1 – 3

SP12

SP27

0:4

 

11

1 – 3

SP12

SP27

0:4

6

2 – 4

SP22

SP24

6:1

 

12

2 – 4

SP22

SP24

3:1

 

 

Szkoła

Pkt

Bramki

Miejsce

Zdobyte

Stracone

SP22

9

9

18

15

12

27

2

3

5

I

SP27

6

4

10

10

6

16

5

4

9

II

SP24

0

4

4

1

4

5

14

5

19

III

SP12

3

0

3

3

2

5

8

12

20

IV

 
Naszą szkołę reprezentowali:

Nicola Markowska, Karolina Stobiecka, Kacper Wypych, Jakub Pietrzak, Oskar Zalewski

GRATULUJEMY!!!

 

 

Czytaj więcej o: Międzyszkolny Turniej Unihokeja 2015