Dzień Edukacji Narodowej

14.10.2019 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Samorządy Uczniowskie: klas starszych i młodszych przygotowały szereg atrakcji, zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów. Przedstawiciele SU złożyli wszystkim nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi życzenia oraz wręczyli drobne upominki własnoręcznie wykonane przez uczennice z klasy VII. Pani Dyrektor wręczyła także nagrody Dyrektora Szkoły dla pracowników odnoszących szczególne sukcesy w pracy.

Dzieci z klas młodszych przygotowały wierszyki i piosenki dla swoich Pań, natomiast uczniowie klas straszych spotkanie rozpoczęli od obejrzenia krótkiej prezentacji multimedialnej dotyczącej Dnia Nauczyciela. W grupie uczniów klas IV - VIII był również czas na gry i zabawy. Zgromadzeni miło spędzili wspólne chwile uczestnicząc w trzech zabawach: „Czy dobrze się znamy??”,” Szkolne urodziny” oraz „Dekoder tajnych wiadomości”. Następnie każda klasa wraz z wychowawcą miała okazję zagrać w „Szkolne kalambury”. Wszystkim tego dnia dopisywał wyśmienity humor.